HAKKIMIZDA

Kırıcılar Dış Ticaret Ltd. Şti.,1975 yılında Hatay’ın güzel şehri İskenderun’da kurulmuş, ortadoğu ülkelerine çeşitli sebze ve meyveleri ihraç etmeye başlamıştır.Kırıcılar Dış Ticaret Ltd. Şti.’ne ait 10.000 m2 kapalı depo ile, müşterilerilerine ambalaj ve depolama hizmetleri vermekte ve önemli bir pazar payı ile ürünlerini ihraç etmektedir.

1990’ların başında, Körfez Savaşı nedeniyle hem sebze hem de meyve pazarının oldukça kötü etkilendiği bilinmektedir. Kırıcılar Dış Ticaret Ltd. Şti. bu kötü günlerde, araştırma ve geliştirme faaliyetlerini tamamlayarak pazar payını yüksek tutmak için Salamura,AsmaYaprağı, Konserve Yaprak Sarma, Zeytin Çeşitleri ve Konserve Gıda ihracatı yapmaya başladı.
Buna ek olarak, şirketimiz iç piyasada dericilik taleplerini karşılayabilmek için diğer ülkelerden ham deri ithal ederek ham deri piyasasında aktive olmuştur.

Firmamız 2005 yılında İzmir, Kemalpaşa / Armutlu’da kurmuş olduğu 3000 m2 kapalı, 7000 m2 açık alana sahip yeni tesisiyle halen Orta Doğu ve Avrupa ülkelerine çeşitli ürünlerin ihracatını ve ithalatını yapmaktadır.Ana hedefimiz, dürüstlük ve doğruluk ilkesinden ödün vermeden müşterilerimize birinci sınıf hizmet vermektir.